Priešgaisrinės užuolaidos

Susukamos priešgaisrinės užuolaidos
Dūmams nepralaidžios užuolaidos

 

Susukamos priešgaisrinės užuolaidos

Buitmena susukamos priešgaisrinės užuolaidos FVR121 puikiai tinka apsaugoti patalpas nuo ugnies patekimo bei plitimo, kaip pastato viduje, taip ir tarp pastatų bei atskirti patalpas, kur yra didele gaisro tikimybe. Šios užuolaidos yra klasifikuojamos kaip nedegios bei apsaugančios nuo ugnies plitimo. Kompaktiški, daug vietos nereikalaujantys vartai dėka valdymo, sujungto su akumuliatoriniu maitinimu, nutrūkus elektros srovės tiekimui lieka darbinėje padėtyje. Garantuotas atsparumo ugniai laikas:120 min., šios užuolaidos atitinka E120 standartus.

Dūmams nepralaidžios užuolaidos

Buitmena dūmams nepralaidžios užuolaidos SC201 skirti apsaugoti patalpas ar jų dalis nuo dūmų plitimo.

Dūmų užuolaida tai užtvara, stabdanti gaisro dūmų ir dujų sklaidą statinyje.

Stacionarios dūmų užuolaidos montuojamos, kad sudarytų dūmų rezervuarus ir nukreiptų dūmų ar dujų plitimą į suprojektuotą dūmų šalinimo sritį, bei neleistų dūmams plisti į kitas pastato zonas.

Jos gali būti montuojamos visuose pastatuose, kur reikalaujamos dūmų užtvaros, norint sustabdyti ugnies ir dūmų išplitimą per atitinkamas stogo ertmes.

„stacionarios dūmų užuolaidos “ yra išbandytos ir sertifikuotos akredituotoje laboratorijoje, atitinka EN 12101-1 standarto reikalavimus, išduotas CE atitikties sertifikatas, kuris suteikia teisę gaminį ženklinti CE ženklu.