Automatyka do okien

Siūlome platų langų bei stoglangių automatikos asortimentą nuo atidarymo mechanizmų (230 V, 24 V DC bei autonominės pneumatines Co 2 pavaros) iki valdymo blokų (rankinis, distancinis, automatinis valdymas, apsauga nuo nepalankių oro sąlygų).

Elektrinės pavaros naudojamos varstyti langus, stoglangius skirtus vėdinimui (230 V 50 Hz) arba dūmų šalinimui (24 V DC). Priklausomai nuo langų bei stoglangių gabaritų parenkama atitinkamą pagal galią pavarą iš plataus mechanizmų asortimento. Minėti elektros įrenginiai gali veikti su patalpų valdymo stotelėmis, leidžiančiais langus ar stoglangius valdyti pavieniui ar segmentais o taip pat su apsaugos nuo atmosferos veiksnių įrenginiais – lietaus/vėjo davikliais.

Dūmų šalinimo stoglangiuose yra montuojami autonominiai pneumatiniai Co2 mechanizmai su temperatūrine ampule (yra dvi ampulių rūšys: 68・・C ir 93・・C temperatūrai), kurie leidžia stoglangius atidaryti taisyklėse numatytu 90 ar 140 laipsnių kampu. Aprašyta sistema gali veikti savaime, nesujungta su visa sistema (dūmų šalinimo stoglangis atidaromas dėl temperatūros ištirpus alkoholio ampulei; ištirpus ampulei paleidžiama adata, kuri praduria Co2 balioną (dažniausiai 20 g), iš kurio tekantis suslėgtas anglies dioksidas stumia pneumatinio servovariklio stūmoklį ir atidaro stoglangį). Vis dėlto paprastai pastatuose išskiriama dūmtraukių sekcija, kurioje visi stoglangiai atidaromi vienu metu priešgaisrinio valdymo stotele, kurią valdo asmuo, atsakingas už pastatų apsaugą. Sekcija atidaroma išleidus iš stotelėje esančio 300, 500 ar 800 g. baliono anglies dioksidą ir nukreipus jį vario vamzdeliais į pneumatinių variklių cilindrus. Priklausomai nuo stoglangių ir Co2 balionų dydžio galima vienu metu atidaryti iki 10 stoglangių. Po gelbėjimo akcijos stoglangiai uždaromi rankiniu būdu ant pastato stogo.

TF40 TF40R vėjo/lietaus kontrolės blokai

Valdymo blokas 230V sklendėms

TF40 ir TF40R valdymo blokai skirti maitinti ir valdyti iki keturių TOPP ACK4 230V sklendžių.

TF21/24 TF41/44 valdymo blokai

Maitinimo blokas 24V DC/230V AC varikliams.

Nauji TF21/24 (24V išeinanti įtampa) ir TF41/44 (230V išeinanti įtampa) valdymo blokai sukurti maitinti ir valdyti prijungtus variklius esant žemai 24V įtampai.

SL60 tiesinė sklendė

SL60 linijinė sklendė sukurta varstyti kupolinės struktūras, didelių matmenų stoglangius, plonas plokštes ir nuo saulės saugančias konstrukcijas.

RF RPD saugos jutikliai

RF811 optinis dūmų jutiklis skirtas vidiniam dūmų jutimui. Jis gali būti prijungtas prie AC8 bloko dūmų šalinimo sistemose.

PM EA klaviatūros ir aliarmo kontrolės

PM1, PM2, PM3 Klaviatūros

PM klaviatūros kontroliuoja vieną ar keletą sklendžių.

M5 modulis

5 modulis - kontrolės / maitinimo modulis 230V varikliams

ACK4 400mm grandininė sklendė

ACK4 yra didelio galingumo langų kontrolės blokas, specialiai sukurtas orlaidėms su dideliais ir sunkiais langų rėmais, kurie reikalauja aukštų eksploatacinių parametrų.

AC8 PCU32 MEM modulinės sistemos

AC8 ir PCU32 yra modulinės kontrolės ir stebėjimo sistemos, reguliuojančios dūmų ir karščio šalinimą bei kontroliuojančios klimatinius reiškinius, tokius kaip lietus ir vėjas.

360 mm grandininė sklendė - 200N

20 elektrinis langų atidarytuvas reprezentuoja modernią langų varstymo idėją. Ši nedidelė sklendė lengvai pritaikoma ir yra tinkama įrengti pastato viduje arba gali būti montuojama aliuminio ar PVC langų profiliuose.