Išlipimo liukai ir jų įranga OUTLUX

 

UAB „Buitmena“ gaminami išlipimo ant stogo liukai OUTLUX tipo skirti saugiam ir patogiam išlipimui ant stogo. Sukomplektuotas su skaidriu kupolu papildomai atlieka patalpų esančių po juo apšvietimo funkciją natūralia šviesa.

Išlipimo liuko konstrukcija susideda iš pagrindo (gaminami iš cinkuotos plieno skardos, šiuos pagrindus būtina papildomai apšiltinti mineralinės vatos, polistireno putų ar kitos termoizoliacinės medžiagos sluoksniu, kurio storis bent 40mm arba šilti pagrindai iš poliesterio laminato, sutvirtinto stiklo pluoštu) ir varstomo segmento (aklinas metalinis apšiltintas dangtis arba su skaidriu kupolu pagamintu iš akrilo arba kamerinio polikarbonato plokštės). Varstomas segmentas komplektuojamas su dujiniais amortizatoriais, rankena ir užraktu su raktais.

Pagaminti iš kokybiškų medžiagų, pritaikyti bet kokio tipo stogams OUTLUX tipo išlipimo liukai garantuoja saugumą ir patikimumą net kritiškomis darbo ir aplinkos sąlygomis o didelis priedų asortimentas užtikrina sistemos lankstumą bei patenkina reiklius statybų projektų poreikius.

Taip pat siūlome išlipimo liukus atitinkančius EI-15,30,60,90 atsparumo ugniai klasės

 

 

 

 

  ATITINKA EI30