Apie mus

 

Gerbiami klientai ir partneriai,

Norime visiems pranešti, kad nuo 2016 spalio 12 d. Buitmena UAB pakeitė savo pavadinimą ir nuo šiol vadinasi Keraplast UAB. Keraplast UAB yra daugiau kaip 45 metus sėkmingai veikiančio Suomijos koncerno Kera Group OY dukterinė įmonė.

Kera Group OY yra vienas iš dÅ«mų šalinimo ir šviesos sprendimų lyderių Europoje, bÅ«dami šios grupės dalimi galime dar geriau išpildyti jÅ«sų lÅ«kesčius ir poreikius, siÅ«lydami ir laiko patikrintus sprendimus, ir naujausius inovatyvius atradimus.

 


 

 UAB „Buitmena“ gaminami dÅ«mų ir šilumos ištraukiamosios ventiliacijos įtaisai ECOLUX tipo, EUROLUX tipo ir MAXILUX tipo apdovanoti Lietuvos Pramoninkų Konfederacijos aukso medaliu „Lietuvos metų gaminys 2012“.

UAB „Buitmena“ yra dÅ«mų ir karšÄio pašalinimo stoglangių, šviesos konstrukcijų gamintojas bei priešgaisrinių, dÅ«mams nepralaidžių, akustinių, neperšaunamų vartų ir užuolaidų, automatinių atidarymo sistemų natÅ«raliai ventiliacijai ir dÅ«mų šalinimui tiekėjas.

UAB „Buitmena“ yra pirmas ir vienintelis dÅ«mų ir karšÄio pašalinimo stoglangių gamintojas Baltijos šalyse, kurio gaminama produkcija yra išbandyta ES notifikuotos laboratorijos bei suteiktas atitikties įvertinimas.

Ä®monėje yra įdegtą kokybės vadybos sistemą ISO 9001:2008 kupolinių švieslangių, dÅ«mų ir šilumos šalinimo stoglangių, šviesos konstrukcijų, automatinių atidarymo sistemų natÅ«raliai ventiliacijai ir dÅ«mų šalinimui projektavimo, gamybos, platinimo ir priežiÅ«ros srityse.

Įmonėje taip pat veikia gamybos kokybės kontrolės sistema, kuri padeda kvalifikuotai atlikti vykdomus užsakymus nuo medžiagų komplektavimo iki galutinės produkcijos pateikimo užsakovui bei užtikrina, kad visa įmonėje gaminama produkcija atitiktu galiojančių standartų ir normatyvinių dokumentų reikalavimus.

Ilgametės darbo patirties, naujoviškų idėjų bei lanksčių ir ambicingų savo srities profesionalų dėka mÅ«sų klientais tapo šimtai statybos aikštelių ne tik Lietuvoje bet ir už jos ribų.

Skaityti 13075 kartai